Firma KSM – System Sp. z o.o. dbając o  wysoką jakość swoich produktów korzysta z ponad 70- letniego doświadczenia firmy ROTO - lidera innowacyjnych technologii okiennych.  Zastosowanie markowych i sprawdzonych okuć gwarantuje wysoki komfort użytkowania i niezawodne działanie podczas wieloletniego użytkowania okien KSM – System Sp. z o.o.

Dzięki szerokiej gamie dodatków i innowacyjnych rozwiązań jesteśmy w stanie wyprodukować okno o wysokiej funkcjonalności i bezpieczeństwie. Zastosowanie okuć o podwyższonej odporności na włamanie- poprzez użycie grzybka ryglującego skrzydło w ościeżnicy i zabezpieczenia przeciw rozwierceniu- pozwala zabezpieczyć obiekt przed włamaniem.

 

Nowa linia okuć Roto NT Designo wyznacza nowe standardy. To wyrafinowane rozwiązanie techniczne  pozwala na ukrycie pod przylgą skrzydła okna wszystkich elementów, które stają się tym samym niewidoczne na oknie. Takie rozwiązanie wyeliminowało wszystkie osłonki mogące ulec zniszczeniu oraz inne wystające elementy okuć. Jednym słowem nic nie zakłóca wyglądu okna.

Podczas wyboru odpowiedniej  stolarki okiennej i akcesoriów jakie mają być zastosowane w naszych oknach nie zapominajmy o naszych najmłodszych pociechach. Okna otwierają dom na świat – także naszym małym odkrywcom którzy nie zdają sobie sprawy z wielu zagrożeń. Pomysłowość naszych dzieci jest niejednokrotnie nie doceniana  i o nieszczęście nietrudno.  Firma Roto wychodząc naprzeciw pomysłowości naszych najmłodszych postanowiła zadbać o ich  bezpieczeństwo i opracowała technologię „Tilt –First” – uchylanie przed otwieraniem. Inteligentny mechanizm zabezpieczający ma na celu blokowanie skrzydła w pozycji uchyłu po przekręceniu klamki o 90 stopni poziomo, co nie pozwala na przejście skrzydła z pozycji uchylenia do otwarcia okna. Dopiero przekręcając klucz zwalniamy blokadę, a tym samym mamy możliwość otworzenia okna.

1- Skrzydło uchylone, 2 - Skrzydło otwarte po przekręceniu kluczyka

KSM-System © 2017