Bramy segmentowe

Brama segmentowa to typ bramy, który w pełni wykorzystuje otwór wjazdowy i głębokość pomieszczenia nie zajmując miejsca przed garażem. Konstrukcja wykonana z elementów ocynkowanych gwarantuje odporność na korozję. Odpowiedniej grubości panele [40 mm] ocieplone pianką zapewniają najlepszą izolację termicznę i akustyczną bramy.

Bramy roletowe

Komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Bramy uchylne

Brama uchylna jest bardzo prosta w obsłudze - zamykanie i otwieranie bramy przebiega wyjątkowo stabilnie, łatwo i pewnie dzięki systemowi odpowiednio dobranych sprężyn.

Bramy dwuskrzydłowe

Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Pewne i łatwe zamknięcie pomieszczenia zapewnia wyposażenie bramy w samozatrzaskowe rygle, które mechanicznie blokują skrzydła w dwóch punktach.

Bramy przemysłowe segmentowe

MakroPro i MakroPro Alu to nowoczesne bramy segmentowe przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych.

Bramy przemysłowe roletowe

Bramy roletowe BR-100 to bramy w standardzie automatyczne, wygodne w obsłudze, wyposażone w trójfazowy siłownik z kasetą sterującą. Dzięki zwartej budowie można je zamontować niemal w każdym pomieszczeniu.

Bramy przemysłowe podwieszane

Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Bramę można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z dowolnym podziałem skrzydeł.

KSM-System © 2017